• Nieuwjaarsreceptie 2.0

  • 0
 • Beste LSV-ers,

  Nog eventjes en dan schieten we het nieuwe jaar in. En bij een nieuw jaar hoort vanzelfsprekend een nieuwjaarsreceptie. Bij deze willen we graag iedereen uitnodigen die LSV een warm hart toedraagt. Ben je speler, een oud-lid, een sponsor of gewoon iemand die geïnteresseerd is in onze club, dan ben je van harte welkom op zaterdag 7 januari om 18:00, OM de nieuwjaarsreceptie bij te wonen.

  Dit jaar pakken we de nieuwjaarsreceptie echter iets anders aan. Frans, onze voorzitter wil nog wel graag iedereen een gelukkig nieuwjaar wensen, dus dat blijft hetzelfde. We willen jullie graag een update geven over de stand van zaken. Zo willen we jullie graag kennis laten maken met de technische staf die volgend seizoen, samen met een herboren eerste elftal aan de weg gaan timmeren. Er staat wat te gebeuren!

  Hierna kunnen we met z'n alle genieten van Theo Boomaars, een zanger die ervoor gaat zorgen dat het ook nog eens een leuke en gezellige avond gaat worden.

  We wensen jullie alvast een hele goede jaarwisseling en hopen jullie te zien op 7 januari.

  Het LSV Bestuur