• Wedstrijdprogramma

    WedstrijddatumTeamThuisteamUitteamCompetitiesoortCompetitieKlassePouleScheidsrechterAccommodatieDetails
    za 21-nov. 15:00LSV 2SV BLC 7LSV 2regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark De Meerendonk
    zo 22-nov. 10:30LSV 2LSV 2Beerse Boys 5regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark LSV
    zo 22-nov. 11:30LSV 3LSV 3Boxtel 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Sportpark LSV
    zo 22-nov. 14:30LSVLSVSVSOSregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark LSV
    za 28-nov. 15:00LSV 2LSV 2VV Trinitas Oisterwijk 5regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark LSV
    zo 29-nov. 11:00LSV 2FC Tilburg 8LSV 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark Spoordijk
    zo 29-nov. 12:30LSV 3Willem II 2LSV 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Willem II amateurcomplex
    za 05-dec. 15:00LSV 2LSV 2FC Drunen 2regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark LSV
    zo 06-dec. 10:30LSV 2LSV 2Jong Brabant 5regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark LSV
    zo 06-dec. 11:30LSV 3LSV 3ODC 4regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Sportpark LSV
    zo 06-dec. 14:00LSVLSVDOSKO'32regulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark LSV
    za 12-dec. 16:30LSV 2Wilhelmina Boys 4LSV 2regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark Naastenbest
    zo 13-dec. 10:00LSV 2Audacia 5LSV 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark Audacia
    zo 13-dec. 12:00LSV 3FC Tilburg 3LSV 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Sportpark Spoordijk
    zo 13-dec. 14:00LSVKnegselse BoysLSVregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark De Breemakker
    zo 17-jan. 14:30LSVLSVIreneregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark LSV
    zo 24-jan. 14:30LSVCasterenLSVregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark De Smeel
    za 30-jan. 15:00LSV 2LSV 2FC Tilburg 2regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark LSV
    zo 31-jan. 10:30LSV 2LSV 2Nemelaer 4regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark LSV
    zo 31-jan. 11:30LSV 3LSV 3Zwaluw VFC 4regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Sportpark LSV
    zo 31-jan. 14:30LSVLSVNeterselregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark LSV
    za 06-feb. 14:45LSV 2DVG 2LSV 2regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark De Roode Bleek
    zo 07-feb. 10:00LSV 3Boxtel 2LSV 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Sportpark Munsel
    zo 07-feb. 11:00LSV 2Beerse Boys 5LSV 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark De Klep
    zo 07-feb. 14:30LSVTerloLSVregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark Terlo
    za 27-feb. 17:00LSV 2SCG'18 3LSV 2regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark Zegenwerp
    zo 28-feb. 10:30LSV 2LSV 2Helvoirt 4regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark LSV
    zo 28-feb. 11:30LSV 3LSV 3SCG'18 6regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Sportpark LSV
    zo 28-feb. 14:30LSVLSVOllandiaregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark LSV
    za 06-mrt. 15:00LSV 2LSV 2Jong Brabant 2regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark LSV
    zo 07-mrt. 11:30LSV 2Spoordonkse Boys 3LSV 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark 't Horstje
    zo 07-mrt. 12:00LSV 3Sarto 11LSV 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Sportpark Westend
    zo 07-mrt. 14:30LSVSVSOSLSVregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark De Stevort
    zo 14-mrt. 14:30LSVDe Bocht'80LSVregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark d'n Staak
    za 20-mrt. 14:30LSV 2VV Trinitas Oisterwijk 5LSV 2regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark D'n Donk
    zo 21-mrt. 10:30LSV 2LSV 2FC Tilburg 8regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark LSV
    zo 21-mrt. 11:30LSV 3LSV 3Willem II 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Sportpark LSV
    zo 21-mrt. 14:30LSVLSVKnegselse Boysregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark LSV
    za 27-mrt. 15:00LSV 2LSV 2SV BLC 7regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark LSV
    zo 28-mrt. 10:30LSV 2LSV 2Audacia 5regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark LSV
    zo 28-mrt. 11:30LSV 3LSV 3FC Tilburg 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Sportpark LSV
    za 10-apr. 17:00LSV 2Best Vooruit 5LSV 2regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark De Leemkuilen
    zo 11-apr. 11:00LSV 2Jong Brabant 5LSV 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark Berkelseweg
    zo 11-apr. 11:00LSV 3ODC 4LSV 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Sportpark Wagenaars
    zo 11-apr. 14:30LSVEDN'56LSVregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark De Haan
    za 17-apr. 15:00LSV 2LSV 2Wilhelmina Boys 4regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark LSV
    zo 18-apr. 10:30LSV 2LSV 2Oirschot Vooruit 4regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark LSV
    zo 18-apr. 11:30LSV 3LSV 3Nemelaer 5regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Sportpark LSV
    zo 18-apr. 14:30LSVLSVNederwettenregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark LSV
    za 24-apr. 14:00LSV 2FC Drunen 2LSV 2regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark Duinzicht
    zo 25-apr. 11:00LSV 2Boxtel 3LSV 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark Munsel
    zo 25-apr. 12:00LSV 3Jong Brabant 6LSV 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Sportpark Berkelseweg
    zo 25-apr. 14:30LSVDOSKO'32LSVregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark De Meer
    za 08-mei. 15:00LSV 2LSV 2Zwaluw VFC 3regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark LSV
    zo 09-mei. 10:30LSV 2LSV 2VV Trinitas Oisterwijk 6regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark LSV
    zo 09-mei. 11:30LSV 3LSV 3OJC ROSMALEN 7regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Sportpark LSV
    zo 09-mei. 14:30LSVLSVDEESregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark LSV
    za 15-mei. 17:00LSV 2ODC 2LSV 2regulier0214 Mannen Zaterdag reserve5e klasse33Sportpark Wagenaars
    zo 16-mei. 12:00LSV 2Sarto 9LSV 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse512Sportpark Westend
    zo 16-mei. 13:00LSV 3Emplina 6LSV 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse513Sportpark Empel Zuid
    zo 16-mei. 14:30LSVIreneLSVregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)5e klasseCSportpark De Laat