• Wedstrijdprogramma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortScheidsrechterAccommodatieDetails
    29 feb. 16:45SVSSS VE1VeteranenregulierSportpark Zeshoeven
    1 mrt. 14:30LSV 1Casteren 1regulierA. (Alain) Ortiz den hollanderSportpark LSV
    7 mrt. 16:00Essche Boys VE1VeteranenregulierSportpark Essche Boys
    8 mrt. 10:30LSV 3Nemelaer 4regulierSportpark LSV
    8 mrt. 12:00LSV 2SCG'18 5regulierSportpark LSV
    8 mrt. 14:30LSV 1Pusphaira 1regulierSportpark LSV
    14 mrt. 16:00VeteranenJong Brabant VE1regulierR. (Rob) van KleefSportpark LSV
    15 mrt. 10:00GSBW 3LSV 3regulierSportpark D'n Kuil
    15 mrt. 14:30Tongelre 1LSV 1regulierSportpark Tongelre
    21 mrt. 16:00VeteranenBoxtel VE1regulierR. (Rob) van KleefSportpark LSV
    22 mrt. 10:30LSV 3Oirschot Vooruit 5regulierSportpark LSV
    22 mrt. 12:00LSV 2RKDVC 6regulierSportpark LSV
    22 mrt. 14:30LSV 1Netersel 1regulierSportpark LSV
    28 mrt. 16:00De Bocht'80 VE1VeteranenregulierAfgeschermdSportpark d'n Staak
    29 mrt. 11:00Vlijmense Boys 3LSV 2regulierSportpark De Hoge Heide
    29 mrt. 13:00Spoordonkse Boys 4LSV 3regulierSportpark 't Horstje
    29 mrt. 14:30Sterksel 1LSV 1regulierSportpark De Hemelrasten
    4 apr. 16:00VeteranenSpoordonkse Boys VE1regulierR. (Rob) van KleefSportpark LSV
    5 apr. 10:30LSV 3Audacia 4regulierSportpark LSV
    5 apr. 12:00LSV 2Zwaluw VFC 5regulierSportpark LSV
    5 apr. 14:30LSV 1Knegselse Boys 1regulierSportpark LSV
    18 apr. 16:00Audacia VE1VeteranenregulierSportpark Audacia
    19 apr. 10:30LSV 3VV Trinitas Oisterwijk 6regulierSportpark LSV
    19 apr. 12:00LSV 2Haarsteeg 4regulierSportpark LSV
    19 apr. 14:30LSV 1EDN'56 1regulierSportpark LSV
    25 apr. 16:00VeteranenNemelaer VE1regulierR. (Rob) van KleefSportpark LSV
    26 apr. 14:30De Bocht'80 1LSV 1regulierSportpark d'n Staak
    2 mei. 16:00VeteranenVCB VE1regulierR. (Rob) van KleefSportpark LSV
    9 mei. 16:15VV Trinitas Oisterwijk VE1VeteranenregulierT. (Ton) ErmenSportpark D'n Donk
    10 mei. 10:00FC Tilburg 6LSV 3regulierSportpark Spoordijk
    10 mei. 12:00SV BLC 2LSV 2regulierSportpark De Meerendonk
    10 mei. 14:30DVS 1LSV 1regulierSportpark De Aalstervelden
    16 mei. 16:30ODC VE1VeteranenregulierSportpark Molenwijk
    17 mei. 10:30LSV 3Helvoirt 4regulierSportpark LSV
    17 mei. 12:00LSV 2RKTVC 3regulierSportpark LSV
    17 mei. 14:30LSV 1DOSKO'32 1regulierSportpark LSV
    24 mei. 11:00Hilvaria 5LSV 3regulierSportpark de Roodloop
    24 mei. 12:00TGG 3LSV 2regulierSportpark De Donken
    24 mei. 14:30Terlo 1LSV 1regulierSportpark Terlo