• Rabobank club support 2021

  • 0
 • Het Doel

  Zoals velen van jullie waarschijnlijk al weten is ons scorebord gesneuveld. Ons doel is dan ook om deze te vervangen voor een nieuwe, zodat iedereen weet hoelang het nog duurt voordat we weer de kantine in kunnen. Vorig jaar was dit ook ons doel en toen is er ruim 300 euro opgehaald. Helaas voor ons liggen de kosten van een scorebord hoger dan de ruim opgehaalde 300 euro. Vandaar dat we ervoor hebben gekozen om ook dit jaar het potje voor het scorebord te vullen.

  Hoe kun jij helpen?

  Als je lid bent van de Rabobank (Hart van de Meierij) kun jij ons helpen. Dit kun je doen door op ons te stemmen op ons mooie clubje! Stemmen kan eenvoudig via de Rabo bankierenapp en Rabo Internetbankieren.

  Deadline

  Je kunt je stem uitbregen tot en met zondag 24 oktober.